تبلیغات
 بامداد - صداقت در ریاست جمهوری - 2
بامداد
نوشته شده در تاریخ شنبه 16 خرداد 1388 توسط محمدرضا جلالی | نظرات ()
طبقه بندی: سیاست، 
به نام خدا
با سلام و صبح به خیر
به ادامه مطلب قبل در خصوص موارد عدم صداقت ریاست محترم جمهور در مناظره می پردازم
3. جمله " آقای هاشمی در پیغامی كه به یكی از پادشاهان كشورهای منطقه داد گفت؛ نگران نباشید این دولت ظرف 6 ماه ساقط خواهد شد" که ضمن اینکه قویا تکذیب شده است خلاف عقل نیز می باشد.

4. جمله " ‌برای اینكه متوجه وجود مشكلات از جمله اعتیاد و بیكار در جامعه شوید احتیاجی نبود تا یك بازیگر را بیاورید در فیلم انتخاباتی‌تان و این مسائل را مطرح كنید." باز هم بازیگر بودن خانم باصری مکررا حتی از طرف نماینده مردم بابل در مجلس تکذیب شده است.
5. جمله "جایی رسید که تمام تاسیسات هسته ای ما بطور کامل تعطیل شد ودوتا قرار داد برملت ما تحمیل شد یکی پروتکل الحاقی بدون مصوبه مجلس و برخلاف قانون اساسی ودو ترتیبات اجرایی" آقای حسن روحانی مکرر به این اتهام پاسخ گفته است از جمله اینکه با بیانیه سعدآباد ( و نه قرارداد) فقط  غنی سازی اورانیوم تعلیق شده بود و سایتهای اراک ، بوشهر ، اصفهان و نطنز مشغول به کار بودند ، حدود هزار سانتریفوژ در این سالها ساخته شد و تاسیسات اصفهان در سال 83 افتتاح شد.
6.جمله " درترتیبات اجرایی یک بندی اوردندکه هر اندیشه و طرحی در ذهن دانشمندان ما درموضوع هسته ای شکل می گیرد قبل از هراقدام باید مامورین اژانس را مطلع کنند" یا موضوع تعطیلی رشته های دانشگاهی مرتبط با دانش هسته ای که در خصوص همه این موارد آقای روحانی توضیحات مفصلی داده اند.
7. جمله "قطعنامه شورای حکام به لحاظ حقوقی بسیار مهمتر از قطعنامه شورای امنیت است شورای امنیت قطعنامه اش سیاسی است اعتبار حقوقی ندارد" اصلا نیاز به بحث ندارد آیا قطعنامه شورای امنیت اعتبار حقوقی ندارد!؟
8. جمله " تمام ادعاهای اژانس در شش سرفصل دردوره این دولت حل و فصل شد " هرچند مسائل اساسی با آژانس به دنبال توافق آقای لاریجانی با البرادعی روند بسیار خوبی یافت ولی هنوز حل نهایی نشده است.
9. "15 سال اروپاییان می گفتند ، ما می خواهیم گفت وگوی انتقادی کنیم با ایران" گفتگوهای انتقادی با اروپا فقط در بخشی از دوران هاشمی (سال 72 تا 76) پس از اجلاس ادینبورگ در دسامبر 1992 در جریان بود و سپس اوایل خاتمی به گفتگوهای سازنده و جامع تغییر یافت.
10. جمله " جریان برانداز در 18تیر شروع کرد ومی خواست تهران را بگیرد و حرکت کند به سمت مرکز حکومت و علنا هم اطلاعیه دادند و از بیرون ازکشور هم حمایت شدند وبه قول خودشان می خواستند انقلاب مخملی را راه بیندازند " اولا جریان 18 تیر در اساس یک جریان برانداز  منظم نبود ثانیا واژه انقلاب مخملی در چندسال اخیر پس از  تحولات اکراین و گرجستان ابداع شده است و آن زمان نبود.
11. جمله " زمان آقای هاشمی یک روزنامه منتقد من کاری به مواضع ان روزنامه ها ندارم شخص رییس دولت بارها علیه آن روزنامه موضعگیری کرد تا بالاخره صدایش را انداخت " اگر منظور روزنامه سلام است این روزنامه زمان آقای خاتمی توقیف شد اگر هم منظور هفته نامه پیام دانشجو باشد که بازهم نادرست است.
12.جمله "دانشجوی ستاره دار ...در زمان جناب اقای معین وضع شد درهمان سال اول این دولت منتفی شد ما نفی کردیم گفتیم این توهین به دانشجو ست"  دو بخش دارد که قسمت اولش امروز توسط دکتر معین تکذیب شد وقسمت دومش را من به استناد صدها خبر و اعتراضات دانشجویی چهارسال  اخیر  نادرست می دانم ضمنا شورایی به نام دفاع از حق تحصیل اسامی 57 دانشجوی ستاره دار در دولت نهم را منتشر کرده است.

موفق باشید


درباره وبلاگ

این وبلاگ بیشتر به موضوعات فرهنگی (بویژه سینما ) ، ورزشی ( فوتبال) ، سیاسی و مسائل روز می پردازد
پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM
جستجو
آخرین مطالب
آرشیو
موضوعات
نویسندگان
پیوند ها
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :