تبلیغات
 بامداد - باز هم سیاست - 2
بامداد
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 26 خرداد 1388 توسط محمدرضا جلالی | نظرات ()
به نام خدا
با سلام و عصر به خیر
6.آقای احمدی نژاد چندین اشتباه عمده در سیاست تبلیغاتی خویش داشت که برخی از مشکلات پیش آمده نتیجه این اشتباهات هستند.

الف. سیاست تهاجمی ایشان و جستجو برای یافتن و بیان نقاط ضعف احتمالی زندگی نامزدهای رقیب نه تنها کاری کاملا غیراخلاقی بود بلکه باعث افزایش اختلافات هواداران و ایجاد تنشها در جامعه میشد. وقتی ایشان در سطح بالا به افشاگری به زعم خویش نامزدهای رقیب می پردازد طبیعتا هواداران نامزدها در سطح پایین تر به فحاشی و شعار دادن علیه هم اقدام می کنند
گر از باغ ملک رعیت خورد سیبی      برآرند غلامان او درختان از بیخ
ب. انتقادهای بدون مدرک ایشان از مسئولین رده بالای قبلی نظام اصولا تیشه بر ریشه خود زدن است . اولا خود ایشان استاندار آقای هاشمی بوده ،طرفدار پروپا قرص ناطق نوری در انتخابات بوده است و ... ثانیا مگر میتوان گفت همه مسئولین رده بالای نظامی خلافکار و دزد بوده اند ولی خود نظام خوب و قابل دفاع است. در واقع ایشان همان حرف سالهای گذشته مخالفین نظام و غربیها را به زبانی دیگر بیان کرد. از سوی دیگر در صورت پذیرش این همه خلاف در دولتهای قبلی حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری هم به دلیل عدم قاطعیت در برخورد با این تخلفات زیر سوال می روند.
ج. ایشان حتی پس از پیروزی در انتخابات بر ادامه سیاستهای تهاجمی خویش تاکید داشتند و بجای دعوت همه برای همدلی و دوستی و... که موجب آرامتر شدن فضای موجود می شد به انتقاد از نامزدهای رقیب و هوادارانشان ادامه دادند و از عباراتی مانند خس و خاشاک استفاده کردند.
7. هر چقدر که اعتراض معقول و منطقی حق مردم است آشوب و تخریب اموال عمومی کاری نادرست است. سرکوب ، بایکوت خبری و عدم صدور مجوز و اقداماتی از این قبیل موجب تفکیک نشدن معترضین قانونمند از قانون شکنان می شود. سرکوب خشن مردم عادی و حوادثی مانند وقایع کوی دانشگاه بر آتش نا آرامیها خواهد افزود.
8. عملکرد کودکانه صداوسیما واقعا شاهکار است. ابتدا سعی کرد اعتراضات و بازداشتها را بایکوت خبری کند آن هم در عصر ارتباطات و رسانه ها ، بعد سعی کرد با مصاحبه فرمانده نیروی انتظامی ، وزیر اطلاعات ، دادستان و ...مردم را به اصطلاح بترساند ، آخرش هم وقتی به نتیجه نرسید به مصاحبه با مردم عادی ، کسبه ای که مغازه هایشان کم رونق شده بود ، مجروحان حادثه و... روی آورد ( یعنی از موضع تحکم به موضع خواهش تغییر موضع داد). البته هر کس که در راهپیمایی دوشنبه انقلاب آزادی حضور داشت متوجه عمق اعتراضات مردم شد و می داند که این موضوع با این بازیها خاتمه پیدا نمی کند.

موفق باشید


درباره وبلاگ

این وبلاگ بیشتر به موضوعات فرهنگی (بویژه سینما ) ، ورزشی ( فوتبال) ، سیاسی و مسائل روز می پردازد
پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM
جستجو
آخرین مطالب
آرشیو
موضوعات
نویسندگان
پیوند ها
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :