تبلیغات
 بامداد - فوتبال و صداقت
بامداد
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 5 آبان 1388 توسط محمدرضا جلالی | نظرات ()
طبقه بندی: ورزش، 
به نام خدا
با سلام و شب به خیر
چند وقتی بود كه می خواستم در خصوص حاج حبیب كاشانی مطلب بنویسم ، این روزها هم كه با این همه گیری آنفلوآنزا واقعا پیدا كردن وقت خالی سخت شده است تا امروز با موفقیت جدید تیم پیروزی همت كردم
حاج حبیب كاشانی را قطعا همه فوتبال دوستان می شناسند . مردی كه از عالم سیاست به ورزش و بدون هیچ سابقه ورزشی مدیرعامل یك تیم محبوب شد . این دسته مدیران اصولا مدت كوتاهی در ورزش جولان می دهند و پس از چند عدم موفقیت كه آنرا هم به حساب داور و زمین چمن و توپ گرد می اندازند و یا به پای توطئه اجانب و تحریك عده ای معلوم الحال از این عرصه رخت بر مبندند ولی حكایت حاج حبیب چیز دیگری شد . مدیرعاملی كه در اولین فصلش توانست به اوضاع مالی تیم سرو سامان بدهد ، حاشیه ها را جمع كند ، رضایت هواداران را به روشهای اصولی جلب كند و نهایتا تیم را قهرمان لیگ كند ، كاری كه شاید برای بسیاری عجیب می نمود . حكایت ادامه داستان او باز هم از عجایب كشور ماست ، مدیرعامل موفق بركنار می شود و...  حال دوباره پس از  دو مدیرعامل باتجربه ولی ناموفق دوباره وی برگشته است و باز هم آغاز خوبی داشته است .
سوال این است كه اكسیر كاشانی چیست؟ آیا مدیر با تجربه ای است؟ آیا به زیر و بم فوتبال كاملا آشنا است؟ آیا بودجه كلانی در اختیار دارد؟ یا .... البته شاید كمی از هر كدام را داشته باشد ولی قطعا اینها دلایل موفقیتش نیستند . به نظر شخصی من یكی از مهمترین رموز موفقیت وی " صداقت "  است . چیزی كه امروزه در فوتبال ما كیمیاست . به یاد بیاورید كه در برنامه قبلی نود مدیر عامل محترم باشگاهی در مورد تغییر سرمربیش چند بار جملاتی متناقض گفته بود . صداقت با مردم ، با بازیكن ، با سرمربی و ... .  این كیمیای امروز فوتبال ماست .

موفق باشید


درباره وبلاگ

این وبلاگ بیشتر به موضوعات فرهنگی (بویژه سینما ) ، ورزشی ( فوتبال) ، سیاسی و مسائل روز می پردازد
پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM
جستجو
آخرین مطالب
آرشیو
موضوعات
نویسندگان
پیوند ها
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :